Інструкція
для застосування екстракту личинок
великої воскової молі 20%
 Виробник
ФОП пасічник Трачук А.Р.
Балтський МКК с.Білине
Одеська обл.
т. 067-5976791 , 050-3920433
www.BioAmbrosia.com.ua
    Logo

 

«ВОГОНЬ ЖИТТЯ»
ЕКСТРАКТ ЛИЧИНОК ВЕЛИКОЇ ВОСКОВОЇ МОЛІ
GALLERIA MELONELLA /ВОГНІВКА/ 20%

ДІЄТИЧНА ДОБАВКА
Патент на корисну модель №68907  ТУ У 10.8-2021722618-001:2013 Гігієничний висновок
Міністерство охорони здоровья №05.03.02-04/119292 від 26/12-2013р.

ІНСТРУКЦІЯ

Склад продукту — 20гр екстракту личинок воскової молі і 80 мл 8% водно-спиртового розчину. Виготовлено згідно ТУ У 10.8-2021722618-001:2013 -Однорідна рідина, без сторонніх включень, від жовтого до світло — коричневого кольору , за смаком і запахом специфічним використаній сировині. Допускається незначний осад.
Воскова міль /вогнівка/ паразитує в бджолиних сімьях. Її личинки знищують стільники бджіл /личинки переварюють віск/ , поїдають пергу, прополіс, молочко, мед. Але мало хто знає про її лікувальні властивості. Ще в кінці 19 століття лікар-вчений, академік, Нобелівський лауреат І.І.Мечніков виявив, що екстракт личинок великої воскової молі дуже ефективно лікує туберкульоз, а його учні- профессор Мельніков С.І. і мікробіолог І.С.Золотарьов це підтвердили, а С.А.Мухін сам себе вилікував від туберкульозу і зробив на основі лікарських трав і екстракту личинок воскової молі свій бальзам «ВІТА». В наші дні багато вчених працювали по вивченню лікувальних властивостей воскової молі, серед яких профессор М.Н.Кондрашова, Н.А.Спірідонов, Рачков А.К. — який розробив свій бальзам — «Бальзам доктора Рачкова». На основі вивчених властивостей і клінічних випробовуваннях екстракту личинок воскової молі Спірідонов Н.А. із співавторами мають патент Росії на відкриття, випустили книгу: «Апитерапия. Пособие для врачей», а практики лікарі-апітерапевти -Лудянський Е.А., Хісматуллін Н.З. і др. з успіхом лікують людей екстрактом личинок великої воскової молі від багатьох хвороб.
ДІЯ екстракту-Протитуберкульозна, Кардіопротекторна, Адаптогенна , Антимікробна, Антивірусна, Антимікозна, Біостимулююча, Відновлююча, Анаболічна, Антистресова, Геропротекторна.
РЕКОМЕНДАЦІЇ до застосування— дієтична добавка як додаткове джерело біологічно активних речовин/вільні амінокислоти, моно і дісахаріди, нуклеотидні основи та їх похідні, ліпіди в т.ч. жирні кислоти, білки і пептиди, ароматичні кислоти/, мікроелементи — калій, мідь, марганець, кальцій, селен, магній, молібден, залізо, кобальт і др. людям , які ведуть здоровий спосіб життя, спортсменам для сили, витривалості і нарощування м»язів — натуральний анаболік, виводить хімічні анаболіки, дуже ефективна при лікуванні багатьох хвороб — лікує туберкульоз — навіть «не вилікований», тому що перетравлює туберкульозну палочку з її восковим нальотом, бронхіт-розріджує мокроти і виводить їх, ліквідує інфекцію, інфаркт-розсмоктує рубець на сердці, збільшує стійкість сердця до ішемії і стенокардії, гіпертонія-реголює тиск, підвищений тиск стабільно знижується на 12-14% вже на 10 день прийому екстракту, інсульт-розчиняє крововиливи, відновлюються мова і робота кінцівок тіла, атеросклероз-очищує судини, укріпляє їх стінки, розчиняє тромби , розріджує кров і нормалізує її вміст, вбиває віруси, бактерії і мікози — епідемій грипу можна не боятись, піднімає імунітет, лікує -суглоби, лімфовузли, простатит, аденому простати, розлади при клімаксі, безпліддя в жінок і навіть рак — зупиняє ріст злоякісних пухлин. Ідеально ліквідує анемію вагітних і зберігає вагітність, стимулює полову потенцію, стримує передчасне старіння організму.
ПРОТИПОКАЗАННЯ-Протипоказань не має. Зовсім не токсичний. Без побічних дій. Передозування не шкідливі.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ і дози — Для лікування:

Дорослі і діти старші 14 років — перший день -20 капель на 50мл води три рази на день за 30хв до їжі. На другий день -1ч.л. на 50мл води три рази на день за 30хв до їжі. На третій день і до кінця приймання без перерви -1ст.л. на 50мл води три рази на день за 30хв. до їжі.

Для профілактики :

Приймають по 1 ч.л. три рази на день до їжі курсом 30 днів, з перервою 30 днів.

Дітям до14років давати по1.5 капель на кожний рік життя на 20-50мл води також три рази на день за 30хв до їжі.
ТЕРМІН споживання узгоджувати з лікарем-апітерапевтом
ЕФЕКТ ВІД ЗАСТОСУВАННЯ экстракту воскової молі — ефективна дія екстракта личинок воскової молі відчутна вже після прийому від 4 до 15 днів залежно від стану організму і віку людини. Для всіх, хто сумнівається,  рекомендую перед вживанням зробити аналіз крові, а потім через 15днів повторно його зробити і ви очам своїм не повірите, радість і ейфорія захопить ваше сердце. Бажаю вам здоров’я!!
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ -індивідуальна чутливість до бджолопродуктів. Хворим на тромбофлебіт приймати по 20 капель три рази на день на 50мл води за 30хв до їжі на протязі 30днів. Потім перейти на дозу 1ч.л. на 50 мл. води три рази на день за 30хв до їжі на протязі 30днів Потім можна перейти на лікувальну дозу -1ст.л. на 100мл води три рази на день за 30хв до їжі.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря-апітерапевта.
ЗДАТНІСТЬ впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з
іншими механізмами -Якщо споживати в перерві -після роботи за 30хв до їжі то не впливає.
ВЗАЄМОДІЯ З ЛІКАРСЬКИМИ препаратами: 1. Сердечні глікозиди /строфантин, дигитоксин/ — зменшує їх токсичні ефекти, збільшує кардіотонічні дії 2.Антикоагулянти прямої дії / гепарин/ — збільшує дію гепарина, треба зменшити його кількість 3. Антигінальні препарати /нітрогліцерин, ніфеденин/ -збільшує ефект, знижує їх токсичний вплив, можна зменшити їх дозу 4.Антигіперте — зивні препарати -збільшення гіпотензивної і сидатив-ної дії, так же можна зменшити їх дозу 5.Антиаритмічні препарати /новокаінамід, хінідін, ніфедіпін, анаприлін/ -збільшення ефекта, знижує їх токсичний вплив на сердце , можна зменшити їх дозу 6.Маточне молочко — збільшує адаптогенний ефект, збільшує здатність до фізичної праці 7. Мед -збільшує седативну , антистресову, кардіотропну і кардіопротекторну дію.
СКЛАД ПРОДУКТУ -20гр. екстракту личинок великої воскової молі і 80 мл 8% водно-спиртового розчину
УМОВИ ТА ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ — Екстракт дуже активний і стабільний при зберіганні. Зберігати при температурі від 4 до 36 градусів С. Не допускати попадання прямих сонячних променів. Термін зберігання — один рік.
ЯКІСТЬ екстракту гарантується— моїм патентом №68907, гігієничним висновком Міністерства охорони здоров»я, зарегістрірованими ТУ У /стандарт/, згідно якого виготовляється екстракт, високоякісною голограмою із логотипом BioAMBROSIA, орегінальність якої можна перевірити на місці покупки екстракту спеціальним ключем, штрих-кодом продукції і моїм добрим іменем.
ПОЖИВНА ЦІННІСТЬ гр./100мл -вуглеводи -0.3, білки -0.2, жири — 0.1, Калорійність -30 ккал.
ФОРМА випуску — по 100мл , 500мл, 1л і по 5л в скляній та пластиковій тарі
КАТЕГОРІЯ відпуску -Без рецепта. Не є лікарським засобом. Без ГМО.